Toronto Chicken Save osvobodilo kuře

Aktivisté ze skupiny Toronto Chicken Save včera pořádali 24 hodinovou vigílii před jatkami Maple Leaf. Podařilo se jim zablokovat pět náklaďáků smrti. Včera však poprvé nebyli jen oporou a bezmocnými svědky. 

Podařilo se jim vyjednat propuštění jednoho z kuřat, jehož poslední okamžiky se tak protáhnou do dlouhých let radostného života v azylu!

Během včerejší 24 hodinové vigílie se jim podařilo přesvědčit vedoucího jatek Maple Leaf, muže jménem Martin, aby jim vydal jedno z kuřat. Pojmenovali ji Mercy. Dnes bude převezena do azylu pro hospodářská zvířata v Ontariu. 

Toronto Chicken Save je grassroots skupina, jejímž cílem je „zprůhlednění stěn jatek“. Jsou sesterskou organizací Toronto Pig Save a Toronto Cow Save. Všechny pravidelně pořádají vigílie, při kterých dohlížejí na přepravu krav, prasat a kuřat na jatka. Často jsou jedinou vlídnou tváří, kterou tato zvířata za celý život spatří. Jsou svědky jejich posledních chvil na tomto světě, než jsou vyložena na jatkách.
 
Každý den je na celém světě brutálně poraženo 136 milionů kuřat; jen v USA je to každý den 23 milionů. Zmatených, vystrašených, trpících nevyslovitelnou bolestí a strachem. Děje se to naprosto zbytečně a z velké části proto, že to kým jsou, je před námi skryto. Farmy a potravinový průmysl před námi ukrývají jejich těla, emocionální životy a osobnosti. A my sami se bráníme myšlenkám na to, kým jsou, nebo spíše kým byli, protože chceme jíst jejich křídla a vejce. Ale nemusí to tak být. Zjistěte, kdo kuřata a další zvířata vykořisťovaná na jídlo opravdu jsou. 
 
Najděte pro ně ve svém srdci místo. Můžete tak objevit část sebe, kterou jste dlouho postrádali. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *