20.9 se účastníme akce VEGGIE NÁPLAVKA!

Veggie Náplavka 2015
Pražská Náplavka bude 20.9. patřit celý den zdravému a ohleduplnému životnímu stylu, a to i na divadelní lodi Tajemství a parníku Tyrš.

Během celodenního programu se návštěvníci mohou těšit na workshopy a diskuzní stoly věnované zdraví, ohleduplnosti ke zvířatům, ale i zvyšování sportovní výkonnosti, živé food shows, kdy přední pražské veggie restaurace předvedou své umění.

Mnoho veggie pochoutek budou moci návštěvníci ochutnávat celý den v rámci Veggie trhů, na kterých nabídnou své výrobky nejznámější pražské veggie restaurace a obchody a představí se české foodblogy i projekty na ochranu zvířat a zdravý životní styl.

Velkou součástí budou také živé sportovní vstupy: vystoupení bojových sportů a umění – thaiboxu, MMA a taiči, workshopy jógy nebo aerial hoop ve veggie podání.

Pro děti je připravený speciální dětský koutek s food art dílnami dětských veggie školek a projektu alternativního rodičovství.

Celým dnem bude provázet hudební podkres DJs mediálního partnera Rádia Wave, večer vyvrcholí koncertem na lodi Tajemství.

Akce je navržena v režimu Zero waste concept, a maximálně tedy zohledňuje také životní prostředí.

„Rádi bychom, aby akce a její program inspiroval návštěvníky k tomu, že zdravý a etický životní styl je velmi jednoduchý, chutný a hlavně ohleduplný ke zvířatům.“, říká k akci hlavní organizátorka PhDr. Iva Linda Maruščáková z projektů Vegan Fighter a Česká veganská asociace, a dodává: „Dnes už víme, že zvířata prokazatelně v chovech a na jatkách trpí a plně si vše uvědomují. Vzhledem k tomu, že rostlinné stravování je zdravější a dostupné, je jejich utrpení více jak zbytečné.“

„Rostlinná strava má také výrazně pozitivní vliv na sportovní výkonnost a kondici, jak se ukazuje v mnoha odvětvích profesionálního sportu“, dodává také Jan Müller, mistr světa v thajském boxu v supertěžké váze a další veggie sportovci z Vegan Fighter a nové kampaně Bojujeme za zvířata (bojujemezazvirata.cz).


Datum: 20.9. 2015

Místo konání: Rašínovo nábřeží – Pražská Náplavka

Pořadatelé: Česká veganská asociace a Vegan Fighter

www: veggienaplavka.cz //vegan-fighter.com // bojujemezazvirata.cz

Kontaktni info: naplavka@vegan-fighter.com / naplavka@veganskaasociace.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *