Informace o produktu:
Kategorie: Péče a hygiena
Cena:77.69 Kč

Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a hypoalergenní. Hračky z tohoto materiálu jsou odolné a pružné. Jsou výborné na žvýkání a proto jsou vhodné také jako dentální hračky. Nejlepší materiál pro ty největší kousače! Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni.


 • Hračka Dog Fantasy kost guma modrá 12cm
  Hračka Dog Fantasy kost guma modrá 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  52.89 Kč
 • Hračka Dog Fantasy činka guma zelená 24cm
  Hračka Dog Fantasy činka guma zelená 24cm

  Činka je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  119.0 Kč
 • Hračka Dog Fantasy činka guma modrá 30cm
  Hračka Dog Fantasy činka guma modrá 30cm

  Činka je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  164.4 Kč
 • Přetahovadlo Dog Fantasy lano s míčem modré 33cm
  Přetahovadlo Dog Fantasy lano s míčem modré 33cm

  Přetahovadlo je vyrobeno z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s..

  69.42 Kč
 • Přetahovadlo Dog Fantasy lano s míčem oranžové 35cm
  Přetahovadlo Dog Fantasy lano s míčem oranžové 35cm

  Přetahovadlo je vyrobeno z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je..

  94.21 Kč© 2018 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.