Informace o produktu:
Kategorie: Péče a hygiena
Cena:48.76 Kč

Soudek je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a hypoalergenní. Hračky z tohoto materiálu jsou odolné a pružné. Jsou výborné na žvýkání a proto jsou vhodné také jako dentální hračky. Nejlepší materiál pro ty největší kousače!   Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni.


 • Hračka Dog Fantasy válec guma modrá 12cm
  Hračka Dog Fantasy válec guma modrá 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Nenechávejte psa s hračkou..

  44.63 Kč
 • Hračka Dog Fantasy čtverec s provazem guma modrá 19cm
  Hračka Dog Fantasy čtverec s provazem guma modrá 19cm

  Čtverec je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  81.82 Kč
 • Hračka Dog Fantasy kruh guma modrá 12cm
  Hračka Dog Fantasy kruh guma modrá 12cm

  Kruh je vyroben z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  77.69 Kč
 • Hračka Dog Fantasy kost guma zelená 12cm
  Hračka Dog Fantasy kost guma zelená 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  77.69 Kč
 • Hračka Dog Fantasy kost guma modrá 12cm
  Hračka Dog Fantasy kost guma modrá 12cm

  Kost je vyrobena z odolného TPR materiálu (thermoplastic rubber). Termoplastická guma (TPR) je polymerní látka, která vykazuje své specifické vlastnosti. Je netoxická a..

  52.89 Kč© 2018 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.